Registrace Jméno Heslo
čirá
bílá
smetanová
žlutá
oranžová
růžová
červená
bordó
fialová
zelená
tyrkysová
modrá
hnědá
šedá
černá
stříbrná
platina
starostříbrná
zlatá
starozlatá
staroměď
staromosaz
antracit
černý zinek
basket
0
0,00

Zpracování osobních údajů

 

Vaše osobní údaje můžeme uchovávat dvěma způsoby. Je jen na vás, který si vyberete.

 

a) souhlas s uchováním informací

Prodej zboží na www.mireille.cz

Abychom mohli zpracovat vaši objednávku potřebujeme znát a dále zpracovávat vaše osobní údaje. Tyto údaje zpracováváme výhradně za účelem uzavření kupní smlouvy a právním základem takového zpracování je tedy plnění kupní smlouvy.

Osobními údaji se rozumí následující údaje: Jméno a příjmení, adresa, telefon, mailová adresa.

Tyto osobní údaje od vás získáváme výhradně na základě vaší registrace na www.mireille.cz, případně vyplněním vašich údajů na webové stránce s nákupním košíkem.

Dalšími příjemci vašich osobních údajů budou zasilatelské společnosti a jiné osoby podílející se na dodání zboží či realizaci plateb na základě kupní smlouvy.

Doba zpracování těchto údajů je po dobu vyřizování objednávky plus dobu minimálně 10 let, neboť tak nám to přikazuje daňový zákon.

Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí vašich osobních údajů je ale nutné pro uzavření a plnění kupní smlouvy. Bez tohoto poskytnutí nebude možné kupní smlouvu uzavřít a tedy ani zboží dodat.

 

 

 

b) souhlas s uchováním informací pro marketingové účely

Prodej zboží na www.mireille.cz

V případě, že nám udělíte souhlas, budeme vaše osobní údaje (e-mailovou adresu) využívat pro zasílání novinek o zboží, akčních cenách a novinkách spojených s obchodem www.patchworkcz.cz. V žádném případě nebude vaše e-mailová adresa předána třetím stranám, jiným obchodním společnostem či do cizí země. Váš souhlas se zasíláním marketingových sdělení můžete kdykoliv a s okamžitou platností odvolat a to zasláním nesouhlasu na emial. bohata@mireille.cz